Formy Płatności

W naszym sklepie jest kilka sposobów dokonania płatności za założone zamówienie.

  • Za pośrednictwem systemu Przelewy24.pl – po wybraniu tej opcji zostaniecie Państwo przekierowani na stronę partnera, gdzie będzie można wybrać preferowaną metodę. Forma ta gwarantuje natychmiastowe zaksięgowanie przez nas dokonanej wpłaty. Transakcje te są każdorazowo ubezpieczone. Dzięki temu są to jedne z najbezpieczniejszych sposobów regulowania należności za dokonane zakupy. Maksymalny czas oczekiwania przez sklep na należność to 7 dni roboczych.
  • Przelew tradycyjny – dla tradycjonalistów udostępniamy numer konta bankowego sklepu, na który można bezpośrednio dokonać płatności. Zalecamy możliwie najszybsze uregulowanie należności, które zaowocuje sprawną i szybką realizacją zamówienia. Maksymalny czas na wpłatę należności to 7 dni roboczych.

W przypadku wszystkich form opierających się na zasadzie przedpłaty (Przelewy24.pl oraz przelew tradycyjny), po zaksięgowaniu należności otrzymacie Państwo wiadomość informującą o tym fakcie. Oznacza to, że przesyłka jest pakowana i lada moment będzie nadana.