FAQ

Kochani! Chcąc rozwiać wszelkie wąpliwości, przedstawiamy serię pytań i odpowiedzi, które najczęściej do nas trafiają. Nie bójcie się pytać, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie nurtujące Was kwestie.


 

Jak długo trzeba czekać na zamówienie?

Dajemy sobie maksymalnie dwa dni na realizację zlecenia. Oczywiście możliwe, że będzie szybciej, ale wszystko uzależnione jest od natężenia aktualnych prac. Do tego czasu musisz doliczyć okres na dostarczenie produktów przez listonosza J Rzeczy niemożliwe wykonujemy od ręki, na cuda trzeba chwilkę poczekać.


 

Jak przygotować własny projekt?

Przy każdym produkcie dającym możliwość wykonania go z Twoim wzorem, jest szablon dla odpowiedniego formatu. Zawarliśmy w nim wszystkie niezbędne informacje jakie odstępy zachować, czego nie będzie widać po wykonaniu wzoru itd.

Jeśli jednak nie potrafisz wykonać projektu, z przyjemnością i nieodpłatnie, pomożemy Ci przygotować wszystko tak by przypinkowe gadżety były idealne. Pamiętaj jednak, aby obrazki posiadały odpowiednią iść tła. Stanowi ono bowiem charakterystyczny zagniot na krawędziach przypinki. Dzięki temu całośc wygląda estetycznie i daje wrażenie jednej całości.


 

Czy mogę zamówić kilka produktów, każdy z innym, własnym wzorem?

Oczywiście, że tak. Możesz wykonać dowolną ilość wzorów w konfiguracjach jakie tylko przyjdą Ci do głowy 🙂


 

Czy w pakiecie przypinek może być tylko jeden wzór?

Pewnie, że nie. Zamawiając np. pakiet 50 przypinek, 10 może być z jednym wzorem, kolejne 10 z innym itd.


 

W jaki sposób mam przesłać swój wzór?

Po złożeniu zamówienia, wyborze interesujących Cię ilości, prześlij nam wszelkie wytyczne wraz z projektami na adres mailowy: info@przypinkowo.pl


 

W jakim formacie powinny być moje wzory?

Wystarczy nam .jpg w możliwie największej rozdzielczości. To ona odgrywa tu największą rolę. Jeśli bardzo zależy Ci na identycznym odwzorowaniu kolorów, prześlij nam .tif lub .pdf w palecie kolorów CMYK.


 

Czy wydruki nie blakną po upływie czasu?

Oczywiście, że nie. Technologia druku oraz papier jaki stosujemy całkowicie eliminuje to zjawisko. Przypinki po kilku latach wyglądają jak nóweczki J


 

Czy przypinki rdzewieją?

W odróżnieniu od wielu produktów wykonywanych przez konkurencję, nasze przypinki nie mają prawa rdzewiec. Dzieje się tak, bowiem półprodukty wykonane są z aluminium, które nie koroduje. Dzięki temu możesz przypinać do odzieży wierzchniej nie przyjmując się trudnymi warunkami atmosferycznymi.


 

Czy mogę odebrać przypinki osobiście?

Istnieje taka możliwość. W sytuacjach takich prosimy o wcześniejszy kontakt: 602 76 10 76


 

Wystawiacie faktury VAT?

No jacha. Może nie wyglądamy, ale prowadzimy normalną firmę, zatem otrzymasz od nas fakturkę.