Koszyk  

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Suma

Realizuj zamówienie

Newsletter

Drodzy Państwo,

W naszej ofercie znajdują się trzy podstawowe grupy asortymentowe:

  • Przypinki – śrenica 25mm, 37mm i 56 mm

  • Magnesy na lodówkę,

  • Przypinkowe kolczyki.

Śmiało możemy stwierdzić, że wyspecjalizowaliśmy się w danej dziedzinie, co zaowocowało gronem stałych i zadowolonych Klientów. Cechuje nas przede wszystkim najwyższa jakość wykonania, szybki czas realizacji oraz konkurencyjne ceny.

Każde zamówienie (nawet to najmniejsze) taktujemy bardzo indywidualnie. Zależy nam aby każdy Klient obsłużony był niczym vip. Dzięki temu dochodzą nas słuchy o tym, że poczta pantoflowa mówi o nas w samych superlatywach.

Z przyjemnością nawiążemy z Państwem współpracę. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, a nasze głowy są pełne pomysłów.


 

Dla sklepów internetowych

W jaki sposób wypromować swój biznes zbudować lojalność Państwa Klientów? To bardzo proste, za pomocą proponowanych przez nas przypinek. Dzięki oryginalnym projektom, w które sprytnie wplecione zostanie Państwa logo każdy będzie chciał nosić przypinki, a tym staniem stanie się żywą reklamą marki.

Popularne zastosowanie przypine w odniesieniu do sklepów:

  • gadżet dokładany Klientowi do zamówienia (chodząca reklama),

  • dodatkowy asortyment sklepu, podnoszący up selling,

  • nagroda w organizowanych konkursach.

Sami Państwo widzicie, że plusów jest sporo, a koszty niewielkie.Zapraszamy do kontaktu celem ustalenia szczegółów, możliwości i stawek.


 

Dla Agencji Eventowych/Reklamowych

Przypinka znana jest od dawien dawna jako sposób na promocję, rodzaj gadżetu, kolorowy drobiazg wywołujący uśmiech. W związku z tym, doskonale sprawdzi się na organizowanych przez Państwa imprezach, koncertach, piknikach. Jednym z bardziej oryginalnych sposobów na wykorzystanie przypinki była forma biletu na koncert, która wymyślona zostałą przez bardzo kreatywną agencję eventową. Możecie Państwo iść w ich ślady.

Skontaktuj się z nami, pomożemy, wycenimy...sprawimy że świat stanie się wreszcie kolorowy :)Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju propozycje. Jeśli masz jakiś interesujący pomysł pisz śmiało :)


ZAUFALI NAM MIĘDZY INNYMI: