Jak przygotować projekt do przypinek z własnym wzorem

Zapewne wśród Was są i tacy, dla których przygotowanie projektu jest czarną magią. Oczywiście nie musicie znać pojęć graficznych, nie musicie operować zaawansowanymi programami do obróbki by cieszyć się przypinkami. Zorganizowanie obrazka w odpowiednich wymiarach i do tego odpowiednio skadrowanego do okręgu, jak to podajemy w wytycznych, wbrew pozorom łatwe nie jest. Ale wcale nie musisz tego robić. Mamy dla Ciebie kilka wskazówek odnośnie tego jak powinna wyglądać grafika abyśmy wykonali efektowne badziki.

ODPOWIEDNIA ILOŚĆ TŁA:

Powiecie zapewne, o co tyle szumu?! Rozchodzi się tu przede wszystkim o tajemniczy zagniot, który znajduje się na krawędziach przypinek. Aby całość wyglądała estetycznie, w miejscu tym również powinna znajdować się grafika. Dzięki temu plakietki tworzą całość, są estetyczne, dopracowane, a każdy kto je ogląda mówi ‚ŁAŁ’!

Najważniejszą kwestią jest fakt, by przesłany do nas obrazek posiadał wystarczającą ilość tła. Kluczowy element przypinki powinien znajdować się w środku. Brzmi mało czytelnie? Poniżej przykład tego jak nie powinien wyglądać obrazek który do nas przesyłasz:

przypinki_tlo_1 Jak przygotować projekt do przypinek z własnym wzorem

Jak zapewne widzisz, brak odpowiedniej ilości tła spowodował, że pojawiły nam się mało estetyczne białe krawędzie. Całość wygląda słabo, jakby była niedokończona.

By uniknąć powyższej sytuacji wystarczy pamiętać by projekt wyglądał nieco inaczej, a przypinka będzie wyglądała ekstra:

przypinki_tlo_2 Jak przygotować projekt do przypinek z własnym wzorem

Wydawałoby się, że to żadna różnica, a jednak efekt kończony jest zupełnie inny. Obrazek nie musi być kwadratowy, sytuację tę możemy powtórzyć gdy jest prostokąt…ważne by było duuużo tła 🙂

Jeśli kolor tła obrazka jest jednolity/gładki (np. czarny, biały czy niebieski), poradzimy sobie z tłem, wypełniając je dla Ciebie samodzielnie.

przypinka_jednolite_tlo Jak przygotować projekt do przypinek z własnym wzorem

ROZDZIELCZOŚĆ GRAFIKI:

Niejednokrotnie pojawiają się sytuacje, gdy otrzymujemy od Was grafiki słabej jakości. Rozchodzi się tutaj o rozdzielczość odgrywającą przy wydrukach kluczową rolę. Nigdy nie podejmiemy się produkcji jeśli nie otrzymamy od Ciebie jasnej zgody na to, że pojawi się charakterystyczna ‚pikseloza’. Jak zatem rozpoznać czy obrazek jest ok? Jednym ze sposobów jest sprawdzenie wagi pliku. Dodając plik do załącznika przy wysyłaniu maila zauważysz, że ma on np. 20kb. I trzeba Ci wiedzieć, że nie jest dobrze. Mimo, że przypinki są niewielkich rozmiarów to jednak pliki powinny mieć co najmniej kilkaset ‚kb’.

pikseloza Jak przygotować projekt do przypinek z własnym wzorem

Jeśli uda Ci się dopilnować dwóch powyższych warunków proces zamówieniowy będzie przebiegał bardzo sprawnie i w błyskawicznym tempie otrzymasz genialne badziki 🙂

Jeżeli masz jakieś wątpliwości, coś jest dla Ciebie niejasne, pisz śmiało, pomożemy.

Skoro wszystko już ustaliliśmy wejdź TUTAJ i zamawiaj nasze przypinki 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *