Koszyk  

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Suma

Realizuj zamówienie

Newsletter

Spinki do mankietów

Jest 62 produktów.

Każdy elegancki mężczyzna docenia ten drobny szczegół jakim są spinki do mankietów. To one właśnie dodają szyku koszuli, która nabiera nowego wyrazu. Proponowane przez nas produkty odznaczają się wysokiej jakości wykonaniem. Podstawa powstaje na bazie mosiądzu, zaś główka na bazie… wyjątkowej wyobraźni naszej i Waszej. Ograniczeniem pomysłowości jest średnica – Wasza propozycja musi się mieścić na 25mm. Poszczególne modele odznaczają się wyjątkową jakością druku, która zapewnia spektakularny efekt oraz bardzo dobrą czytelność. Przygotowujemy różne rodzaje spinek do mankietów na rozmaite okazje np. ślub, wieczór kawalerski. Wybierajcie śmiało spośród przygotowanych wzorów lub zamówcie produkt z własnym projektem. Poza tym to świetna pamiątka po udanej imprezie.

Podkategorie

  • Ślubne

    Seria ślubnych spinek do mankietów, będących dopełnieniem stroju eleganckiego Pana Młodego. Nasze spinki zawierają Wasze inicjały lub imiona oraz datę uroczystości. Pomijając walory praktyczne, będą one cudowną pamiątką na długie lata.

  • Różne

    Bogactwo wzorów spinek do mankietów jakie mamy Ci do zaproponowania ogranicza tylko nasza wyobraźnia. Kto powiedział, że spinki do mankietów mają być nudne. My możemy wykonać dla Ciebie dowolny wzór, grafikę. To zupełna nowość.products by page

products by page